Kedves Kollégisták!

A végéhez közeledik a KB-s havi beszámolókkal foglalkozó projektünk, aminek célja a beszámoló írás elvrendszerének kialakítása, annak érdekében, hogy a kollégisták és a közélők igényeihez igazítva tudjuk bemutatni munkánkat. Ennek eredményeként elérhetővé váltak a KB tagjainak havi beszámolói az október és február közötti időszakról ezen a weboldalon, a KB-s havi beszámolók menüpont alatt.

A projekt haladásáról és eredményeiről ezekben a beszámolókban olvashattok bővebben.

A továbbiakban a beszámolók minden hónap 5. napjáig kerülnek ki a honlapra. Örömmel fogadunk minden fajta konstruktív visszajelzést a beszámolókról, ezeket a beszámolók alatti visszajelző felületen tudjátok elküldeni nekünk. A következő hónapok beszámolóit olvasva tapasztalhattok esetleges változásokat a mostaniakhoz képest, ahogy mi is rutint szerzünk és beépíthető visszajelzéseket kapunk.

-Black Pearl-