2020-as Kollégiumi Bizottság választás

Sziasztok!

Ezennel meghirdetésre kerül a Kollégiumi Bizottság választás!

A választásra csapatok jelentkezését várjuk!

A csapat feladatai közé tartozik a Schönherzes Villamosmérnökök és Informatikuson Egyesülete (SVIE) Elnökségi szerepének betöltése, valamint a Kollégiumi Hallgatói Bizottság modulfelelőseként (elnökjelölt), a Hallgatói Képviselettel együttműködve a kollégiumi lakók érdekeinek képviselete.

A nyertes pályázatot leadó csapat tagjai a SVIE elnökség tagjai lesznek, az elnök jelölt pedig a Kollégiumi Hallgatói Bizottság modulfelelőse lesz.

A Kollégiumi Fórumon a Szavazási Bizottság elnöke kihirdeti a szavazás eredményét, melyet még a SVIE Küldöttgyűlésnek (KGY) is el kell fogadnia.

Az elnök jelölteknek a BME-VIK aktív hallgatójának kell lenniük.

A jelentkezését leadó csapatoknak mindenképpen fel kell tüntetni az elnök jelöltet, a gazdasági felelős jelöltet, valamint a reszortvezetők tanácsának elnök jelöltjét is!

A választás menete idén a következő:

• Jelölési időszak kezdete február 24. (hétfő)
  • KHB jelölési időszak vége március 6. (péntek)
  • KHB Szavazás kezdete március 11. (szerda)
  • KHB Szavazás lezárulása március 24. (kedd)
  • Szavazatszámlálás március 25. (szerda)
  • Kollégiumi Fórum március 26. (csütörtök)

A pályázatokat tehát február 24. hétfőtől várjuk!

Amit a jelöléshez le kell adni:

A csapattagok

• nevét
  • becenevét
  • szobaszámát
  • igazolvány jellegű fényképüket
  • posztjukat, valamint

Legalább fél oldalas programtervet.

Mindenezeket legkésőbb a jelölési időszak végéig e-mailben várjuk a jb@sch.bme.hu címre. A kérdéseket szintén a jb@sch.bme.hu címre lehet írni.

A jelentkezési határidő: 2020. március 6. (péntek)

Eredményes pályázást kívánunk!

Üdvözlettel:

Szodfridt Gergely - Szavazási Bizottság elnök

Hozzájárulási díj a kollégiumi internethálózathoz

Kedves Kollégisták!

Két év kihagyást követően júliustól a kollégiumi internet-hozzáférésért ismét hozzájárulási díjat kell fizetni.

A nyári időszakra a hálózat használatának díja 2000 Ft regisztrált IP címenként, melyet az admin.sch.bme.hu oldalon keresztül fogtok tudni befizetni. A regisztrált IP-címmel alapvetően 1 Mbps sávszélességgel lehet majd forgalmazni, a hálózatfejlesztési hozzájárulás befizetése után pedig korlátozás nélküli, 1 Gbps sávszélességgel. Egy kollégista továbbra is kettő darab IP-címet regisztrálhat.
A befizetett díjak a BME ISZ Informatikai Szolgáltató Kft. bankszámlájára kerülnek, amit a cég alapító okirata szerint a kollégiumi hálózat működtetésére fordít. Az ezen az úton befolyó összegeket teljes mértékben a hálózat karbantartására, fejlesztésére fogjuk fordítani.
Az összeg változhat, de a későbbiekben is hozzájárulás fejében lesz igénybe vehető a gigabites internet-hozzáférés.

A miértekről és hogyanokról bővebb tájékoztatást találtok a https://kb.sch.bme.hu/kollegiumi-internet-gyik weboldalon. Amennyiben kérdéseitekre nem kaptatok választ, forduljatok hozzánk bizalommal!

A RisingSun Kollégiumi Bizottság

2019-es Kollégiumi Bizottság választás - Eredmény

Kedves Kollégisták!

Szeretnénk megköszönni a belénk vetett bizalmatokat!
A következő egy évben a Rising Sun KB csapata fogja képvielni az érdekeiteket.
Amennyiben bármilyen ötletetek, kérdésetek, vagy észrevételetek lenne, hozzánk bátran fordulhattok, az ajtónk mindig nyitva áll előttetek.

Rising Sun KB csapata

Alumni ügyvezető pályázati kiírás

Kedves Schönherzesek!

A Schönherz Alumni pályázatot hirdet az Ügyvezetői pozíció betöltésére. A pályázás részleteit a csatolmányban találjátok.

Kollégiumi Bizottság

Csatolmányok:

Pályázati kiírás

2019-es Kollégiumi Bizottság választás beérkezett pályázatok

Kedves Kollégisták!

A tegnapi nap folyamán lezárult a 2019-es KB választás pályázási időszaka. Egy csapat adta le a pályázatát Vetési Dániel vezetésével, akiknek a programtervét és bemutatkozását az alábbi csatolmányok közt találjátok.

Az induló csapat személyesen is ismerteti a programtervét egy Információs Fórumon, amely március 6-án, szerdán 19:00-tól kerül megrendezésre az FNT-ben.

Szavazataitokat március 11. és 14. között (hétfőtől csütörtökig) 14:00 és 19:00 között tudjátok leadni a földszinten.

A Szavazási Bizottság

Csatolmányok: